logo

Актуальний реєстр діючих громадських організацій (ГО) в області Русе.

Інформація містить контакти та спроможність ГО області. Крім обслуговування біженців, цей реєстр дозволяє створювати партнерства між самими ГО, між ними та інституціями, і все це на службі найбільш уразливих груп у громаді.

Реєстр створено в рамках проекту ACF 935 «Об’єднані сили для розвитку громади» Клубу «Відкрите суспільство» – Русе за фінансової підтримки Ісландії, Ліхтенштейну та Норвегії в рамках фонду «Активні громадяни Болгарії», який є частиною Фінансового механізму Європейського економічного простору

 

Назва та статус організації

Контакти

Контактна особа

Профіль організації та пропоновані послуги

1

ФОНД «ОЛЕКСАНДР РУСЄВ»

0888820455; aleksandar.rusev1@abv.bg

ИЛИЯН РУСЕВ, ГОЛОВА

Фонд «Олександр Русєв» є неприбутковою юридичною установою. Основним напрямком діяльності фонду є проведення водно-оздоровчих заходів для дітей з обмеженими можливостями (ДЦП та ін.) та турнірів з плавання. Головною метою фонду є будівництво сучасного басейну зі спеціалізованим обладнанням для занять лікувальними водними видами спорту.

2

НО "Центр Динаміка"

м. Русе, вул. „Муктурова“ 111, кв. 3, вх. 1
0887493503; centre_dinamika@abv.bg http://dinamika-ruse.bg/ Facebook: Сдружение "Център Динамика"/ Dinamika Centre Association

Деана Димова-Великова - управитель

Організація заснована в 2009 році; Місія Асоціації «Центр Динаміка» полягає в наданні психосоціальної підтримки, правової допомоги та консультування вразливим групам громади для досягнення рівності. · Підтримувати розвиток охорони здоров'я, соціально слабких верств населення, інвалідів та осіб, які потребують догляду. · Працювати над підвищенням суспільного становища, ролі та статусу жінки в суспільстві, захистом її від дискримінації та створенням гарантій реальної рівності жінок незалежно від етнічної, національної та релігійної приналежності. · Сприяти підвищенню правової культури громадян, захисту їх законних прав і свобод. Команда Асоціації «Центр Динаміка» надає спеціалізовану допомогу постраждалим від домашнього насильства та торгівлі людьми. До нього входять психологи з прав жінок, юрист з прав людини, лікар, вихователь, медіатори, бухгалтер, а також студенти-волонтери та спеціалісти, що допомагають. До теперішнього часу команда реалізувала численні програми та проекти у сфері захисту прав людини, а точніше, прав жінок – з фокусом на жертвах гендерного насильства та множинної дискримінації. Його робота в основному фінансується міжнародними донорськими організаціями, які оцінюють потребу в таких соціальних послугах. Асоціація «Центр Динаміка» є повноправним членом «Альянсу захисту від домашнього насильства», «Національної дитячої мережі», а також міжнародних – WIDE+, Y-PEER. На місцевому та регіональному рівні Асоціація «Центр динаміки» входить до Регіональної ради соціальної інтеграції людей з обмеженими можливостями, Регіональної комісії «Людські ресурси, зайнятість та соціальна допомога» при Русенській обласній адміністрації, а також Комітет у справах дитини, МКБППМН та Громадська консультативна рада з питань ромів при муніципалітеті Русе. Асоціація «Центр Динаміка» управляє наступними соціальними послугами: · Делегована державою діяльність, соціальна служба в громаді «Центр соціальної реабілітації та інтеграції» для людей похилого віку, дорослих та дітей з обмеженими фізичними можливостями. село Штриклево Іванівської обл., Русе. Місткість – 25 користувачів. · Делегована державою діяльність, соціальна служба стаціонарного типу «Кризовий центр» для жертв домашнього насильства та торгівлі людьми в муніципалітеті Русе. Місткість – 8 користувачів. · Делегована державою діяльність, соціальна служба в громаді «Центр соціальної реабілітації та інтеграції» для дітей та молоді в муніципалітеті Русе. Місткість – 20 користувачів

3

Асоціація "Русенська асоціація осіб з інтелектуальними вадами - БАЛИЗ"

7002 м. Русе, вул. Доростол 22А, вх.2, пов.3 Обхват – Русенска область
0895/450456 raliz@abv.bg 082/841728

Бисерка Василева Иванова

Створена у 2002 році, працює у сфері соціальної діяльності та послуг, у сфері підтримки прав людей з інтелектуальними вадами та їхніх сімей, підтримує політику на місцевому та соціальному рівнях у цьому напрямку. Члени організації батьків та опікунів дітей та осіб з розумовою відсталістю, осіб з розумовою недостатністю та спеціалістів. Ми надаємо соціальні послуги для дорослих дітей з обмеженими можливостями в Русе та Сливо Поле. Фахівці – психологи, логопеди, ерготерапевти, спеціальні та соціальні педагоги, кінезітерапевти, соціальні працівники.

4

Центр громадської підтримки, с. Ценово, Русенська область

08122/20 33 ts_tscenov@abv.bg

Петя Колева, директорка

ЦГП – це комплекс соціальних послуг, призначених для дітей та сімей з метою попередження відмови від дітей та влаштування їх у спеціалізовані заклади, попередження насильства та відсіву з школи, деінституалізації та реінтеграції дітей, навчання навичкам самостійного життя та соціальної інтеграція дітей із закладів, консультування та підтримка сімей ризику, оцінка, навчання та підтримка прийомних батьків та прийомних батьків, консультування та підтримка дітей з поведінковими проблемами та проявами. Головною метою Центру громадської підтримки в м. Ценово є покращення якості життя дітей у сім’ї та соціальному середовищі шляхом надання якісних соціальних послуг, які б задовольняли потреби та були доступні для кожної дитини групи ризику та її родини. З 2014 року соціальна послуга розкривається як державна діяльність, спрямована на дітей та сім’ю. Центр розрахований на 20 місць, штат – 4 особи.

5

НАРОДНА ХИТАЛЬНЯ "МАКСИМ ГОРЬКИЙ 1928"

С. ПРОСЕНА, ОБЩИНА РУСЕ
gorki1928@abv.bg 0896 901 987 https://www.facebook.com/profile.php?id=100063828948855

ВЕЛИЧКА БИСТРАШКА

Неприбуткове об’єднання – громадський центр. Здійснює освітню, культурну та громадську діяльність на території селища. Бібліотека та гуртки самодіяльних фольклорних ансамблів. Громадський центр відвідує молодь із груп меншин та сімей, яким загрожує соціальна ізоляція. Розробляє проекти для роботи з ромами, грамотності та подолання ізоляції через мистецтво. Пропонує позакласну роботу – літні читальні, вивчення танцювальної народної творчості, обрядів, свят тощо. Це сприяє розвитку та зміцненню спільноти, заснованої на етнічній єдності навколо культурного та соціального життя.

6

Денний центр для дорослих з обмеженими можливостями

С. Ценово 0889 38 01 62; dncentar.cenovo@abv.bg, Община Русе

Румяна Иванова, директорка

Делегована державна діяльність – денний догляд для інвалідів віком від 18 років. Реабілітація, консультації та працетерапевтичні заходи. Місткість 10 місць.

7

Громадська організація «Європейські простори 21», суспільного блага

www.euspaces.org tsveta.nenova@gmail.com
+359 (0) 898386351

Цвета Ненова

Асоціація «Європейські простори 21» була створена в 1999 році. У 2003 році вона була зареєстрована для громадських потреб. Ми розвиваємо діяльність у сфері людей, суспільства, медіа, мистецтва. Наша головна мета – розвивати вільний обмін інформацією, ідеями, знаннями та досвідом за допомогою сучасних інформаційних технологій; заохочувати громадян до активної участі у прийнятті інформованих рішень; використовувати публічний простір для позитивного діалогу, що веде до консолідації Болгарії в Європейському Союзі; мотивувати молодь займатися мистецтвом і культурою. Зустрічі та заходи з молоддю – особливий профіль у нашій роботі. Ми працюємо на захист, збереження та популяризація культурної спадщини з використанням сучасних засобів оцифрування. Ми переконані, що оцифрування культурної спадщини є необхідним кроком для збереження та поширення мультикультурних цінностей 21 століття в гармонії зі світовими тенденціями обміну знаннями та культурою без кордонів. Ми працюємо з розумінням того, наскільки важливо зберігати культурні пейзажі разом із сталим розвитком, зберігати місцеву ідентичність у європейському контексті та використовувати культуру як ресурс для місцевого розвитку. Ми працюємо в довгостроковому партнерстві з Регіональним історичним музеєм - Русе, створюємо та реалізуємо спільні проекти в контексті культури, спадщини та туризму. Ми маємо досвід створення, реалізації та управління проектами, звітності та стійкості. Ми працюємо в умовах прозорості та підзвітності суспільству та донорам. Ми можемо мобілізувати ресурси державного сектору, іноземних організацій та установ, приватних донорів і культурних операторів.

8

НАРОДНА ХИТАЛЬНЯ „ГЕОРГІ БЕНКОВСЬКИЙ 1937“ Русе

082 861 467 chit_benk_rs@abv.bg

АЗНИВ НИШАНЯН, СЕКРЕТАР

Народний громадський центр, некомерційна культурна організація. Має велику бібліотеку та підтримує аматорські колективи. Громадський центр знаходиться поблизу найбільшого ромського кварталу в Русе, тому його відвідувачами є переважно представники цих меншин. У центрі культури проводяться навчання з комп’ютерної грамотності, бесіди про здоров’я та свята для жителів мікрорайону.

9

Некомерційна асоціація "Ротарі клуб - Русе"

Русе, 7000, вул. „Княжеска“ 4, ресторан „Анна палас“
+359 87 884 8805 (Венелени Молнар, паст президент) venelinmolnar@gmail.com

Иво Братанов, президент

Ротарі інтернешнл було засновано в 1905 році в Чикаго, США. Ротарі Клуб - Русе був заснований у 1936 році та відновлений у 1994 році. Ротарі є гуманітарною організацією. Одним із напрямів її діяльності є боротьба за мир, і в цьому контексті вона підтримує постраждалих в Україні та біженців звідти.

10

КАРІТАС - РУСЕ Некомерційна організація

м. Русе та Північна Болгарія (Белене, Свиштов, Плевен, с. Малчика)
7005 Русе, България вул. „Байкал“ 10 тел.: +359 882 071 603 office@caritas-ruse.bg

Стефан Марков, виконавчий директор

Карітас Русе – некомерційна організація, заснована в 1992 році, яка здійснює соціальну діяльність Католицької Церкви в Нікопольській єпархії (Північна Болгарія). Організація збудувала споруди в чотирьох населених пунктах на території єпархії. Карітас Русе є членом НКФ Карітас  Болгарія і частиною великої родини Caritas Internationalis. Карітас Русе бореться з бідністю, відчуженням і дискримінацією. Карітас Русе працює в наступних програмних напрямках: · Інтеграція та реабілітація дітей та молоді з обмеженими можливостями; · Підтримка дітей груп ризику та їх сімей;
· Розміщення, інтеграція та реабілітація бездомних; · Охорона здоров'я та соціальна допомога людям похилого віку; · Підтримка постраждалих від домашнього насильства; · Реагування на катастрофи та гуманітарні кризи; · Підтримка біженців та шукачів притулку; · Організаційний і духовний розвиток.

11

Некомерційна асоціація (для суспільних потреб) Еквілібріум

Русе, 7000, вул. Борисова №27А
0887759111 e.petkova@eq-bg.org www.eq-bg.org

Елена Петкова – Програмний директор і голова правління

Ми в «Еквілібріум» роками і на даний момент можемо визначити себе як представники захисту дітей. До нас направляються діти та сім'ї, які перебувають у групі ризику або у важкій соціальній, сімейній чи економічній кризі. Середньостатистична болгарська сім'я для соціальних структур у країні залишається поза досяжністю підтримки та консультацій, доки вона не потрапить у ярлик/стигму "групи ризику". Проте в кожній родині є свої труднощі, кожен батько (родитель) стикається з багатьма питаннями та проблемами, з якими йому важко впоратися, і він потребує поради, підтримки та консультації.  Саме через відсутність такої підтримки вчасно проблеми можуть загостритися і лише тоді стати видимими для системи. Ми віримо в ранню профілактику цих ризиків – допоможіть своєчасно, поки «віз не повернувся».  Прагнення «Еквілібріум»  на майбутнє полягає в тому, щоб запропонувати цю універсальну підтримку сім’ям – дітям і батькам, без необхідності стигматизувати себе (бути ярликом «групи ризику»), щоб допомогти їм. Ми впевнені в необхідності комплексного підходу з боку всіх систем (освітньої, соціальної, охорони здоров’я тощо). Для цього ми прагнемо змусити ці системи прийняти єдине розуміння потреб дітей і сімей, щоб створити універсальну систему підтримки з усіх боків, щоб запобігти ризикам потрапляння в кризу чи ризик.
Ми прагнемо створити модель центру, де кожна дитина та сім’я зможуть вчасно отримати допомогу, підтримку, професійну консультацію, посередництво та захист незалежно від соціального та економічного статусу. Цей модельний центр ми назвали «Інтерактивний центр у світі раннього дитинства». Центр має допомогти підготувати болгарський сектор догляду за дітьми до переходу на універсальну підтримку сім’ї. Це має відбуватися через тренінги з раннього розвитку дітей для батьків, вчителів та спеціалістів з догляду за дітьми, щоб досягти спільного розуміння та єдиного професійного підходу до того, як дітей слід виховувати та навчати.

12

ГО - Фонд «Дружня підтримка»

088 960 98 68 zastiteni.jilista@gmail.com http://www.fsf-bg.org/ https://www.facebook.com/friendly.support.foundation

Маргарита Събева

Фонд «Дружня підтримка» створений у суспільно корисних цілях у 2002 році. Зареєстрований у Центральному реєстрі Міністерства юстиції. Фонд має Ліцензію Міністерства праці та соціальної політики на надання соціальних послуг. Основними напрямками діяльності є соціальна підтримка (соціальна підтримка) людей з інвалідністю. Неурядова організація пропонує соціальні послуги як делеговану державою діяльність - 3 захищених житла для осіб з розумовою відсталістю старше 18 років на 22 особи. Для трьох будинків-інтернатів створено мобільну бригаду. Користувачі залучаються до різноманітних навчальних і робочих проектів. Є гуртки та клуби за інтересами.

13

Асоціація «Федерація дружби з Росією і народами СНД-Товариства 1940, Русе»

Русе, вул. „Фердинанд“ № 3
Fedru.1940@abv.bg

Вили Икономов – голова
Радка Данева - секретар

Збереження та підтримка традиційних зв'язків між Болгарією, Росією та державами СНД, а також іншими європейськими державами; захист прав людини та громадянських інтересів. Учасники – від 20 до 80 років. Особи з досвідом управління та культурно-освітніх зв'язків з різними країнами та їхніми народами. Він не працює з вразливими групами, але бере участь в акціях допомоги.

14

ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ - РУСЕ

7020 Русе вул. “Плиска” №2
https://www.redcross.bg/ е-mail: russe@redcross.bg Телефон: 082 84 54 24

Антоанета Ябанозова – директорка

Болгарський Червоний Хрест є добровільною організацією, яка є частиною Міжнародного руху Червоного Хреста. Через свою мережу волонтерів по всій країні БЧХ підтримує вразливих людей у ​​стихійних лихах і кризових ситуаціях. Основними видами діяльності організації є: готовність до катастроф, порятунок у горах, порятунок на воді, курси першої допомоги, соціальні послуги, медична освіта, донорство крові, робота з біженцями та мігрантами, молодіжна діяльність, збір коштів.

15

Некомерційна асоціація "ХОРОБРЕ СЕРЦЕ"

0888 439 278; smelosartse@gmail.com; https://smelosartse.weebly.com https://www.facebook.com/profile.php?id=100064661893620&fref=ts

СТОЙКА ПАНАГОНОВА

Асоціація надає матеріальну, моральну та спеціалізовану допомогу людям з інвалідністю, сприяє створенню умов для медичної реабілітації, освіти, професійної орієнтації та кваліфікації, працевлаштування, доступного життєвого та навколишнього середовища для своїх членів, а також для соціального, економічного та правового захисту. , реалізує проекти за програмами працевлаштування та навчання.
Організація була нагороджена Державним агентством з питань захисту дитинства у 2021 році. НА «Хоробре серце» організовує щорічний фестиваль «Світ для кожного», тим самим мотивуючи людей з інвалідністю виявляти свої творчі таланти.

16

Фонд «Третій вік»

Тел. 0887560650; e-mail: cenka_dimitrova@abv.bg

Ценка Димитрова

З 2009 року Фонд «Третій вік» є надавачем соціальних послуг як делегованої державою діяльності. Відкрито Денний центр для осіб з тяжкою множинною інвалідністю на 30 місць та Денний центр для осіб з фізичними та соматичними вадами старше 18 років на 54 місця.

17

Центр розвитку сталих громад. Фонд суспільного блага

0888927578 ddg2006@gmail.com https://cscd-bg.org/bg/

Станимира Хаджимитова – Директорка
Диана Георгиева – Експерт

В основному працює над питаннями гендерної рівності.

18

ЦСРІ «Здравець», с. Ряхово. Надавач соціальних послуг МО Сливо Поле

тел. 08133/2559, e-mail: csri_rqhovo@abv.bg тел. 08131/2876, е-mail:slivopole@slivopole.bg

 

Соціальна служба є делегованою державою діяльністю, створеною наказом Агентства соціальної допомоги, що здійснює свою діяльність відповідно до Закону про соціальні послуги в Республіці Болгарія. Цільовою групою соціальної послуги є люди похилого віку з інвалідністю та/або старше працездатного віку. Всі користувачі соціальної послуги направляються Управлінням «Соціальна допомога» за їх поточною адресою, а особи, які не є громадянами Республіки Болгарія та не мають поточної адреси на території муніципалітету Сливо Поле, не можуть бути користувачами соціальної послуги.

19

Торгово-промислова палата Русе

м. Русе, бул. „Цар Фердинанд“ 3 А Регіонального масштабу, але в мережі на БТПП - національного.
082/825 875 www.rcci.bg info@rcci.bg stela@rcci.bg

Стела Дионисиева

ТППР є національно представленою організацією, частиною системи БТПП, створеною для підтримки, просування, представлення та захисту економічних інтересів своїх членів та сприяння зміцненню ринково-економічних відносин для європейської та міжнародної інтеграції регіону та країни. Він допомагає та підтримує досягнення компаній з регіону, надаючи їм широкий спектр сучасних бізнес-послуг та застосовує гнучку політику для захисту індивідуальних та колективних інтересів бізнесу з регіону. Команда організації складається з 13 експертів у різних сферах: режими зовнішньої торгівлі, управління проектами з європейським та національним фінансуванням та розвиток бізнесу.

20

Асоціація "Трансмаріска"

0889433359, office@transmariska.eu https://transmariska.eu/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100069747855979

Камелия Махакян – голова правління

Основними цілями Асоціації є:
(1) розвиток загальнолюдських і суспільних культурних і духовних цінностей; (2) підтримка розвитку сільських територій; (3) розвиток і стимулювання національної та європейської самосвідомості через збереження культурно-історичної спадщини, навколишнього середовища та автентичності болгарської мови; (4) об'єднання та інтеграція дітей та молоді з різних соціальних та етнічних груп та стимулювання толерантності між ними. Підтримка їх особистих здібностей, культурного та духовного розвитку; (5) підтримка організацій та дій для активного довголіття; (6) реалізація освітніх ініціатив; (7) розвиток та стимулювання волонтерства.

21

Фонд „Веб шелф“

0889652011, box@webshelf.eu www.webshelf.eu

Красимир Махакян – управитель

Фонд "Веб шелф" був заснований на початку 2018 року. Фонд здійснює діяльність для суспільного блага і має наступні цілі: розвиток загальнолюдських і соціальних, культурних і духовних цінностей шляхом сприяння професіоналізму в болгарському інтернет-просторі та стимулювання передових практик, розвитку та стимулювання національної та європейської самосвідомості за допомогою інструментів цифрової економіки та цифрового суспільства.
Запобігання фейковим новинам в болгарському інтернет-просторі, освітні ініціативи у сфері веб-дизайну та інтернет-комунікацій. Основні напрямки діяльності Фонду: поширення інформації та ноу-хау; дослідження, аналіз і розробка політики; створення механізмів і систем для партнерства та взаємодії; підтримка громадських ініціатив; захист та підтримка органів місцевого самоврядування, некомерційних організацій та бізнесу.

22

Болгарсько-румунська торгово-промислова асоціація.

082 507 606 info@brcci.eu www.brcci.eu

Елеонора Иванова – виконавчий директор Десислава Пенчева – контактна особа

Болгарсько-румунська торгово-промислова палата (БРТПП) є транскордонною бізнес-асоціацією, заснованою в 2003 році для підтримки болгарських і румунських ділових кіл для комерційного партнерства, ділових контактів і обміну інформацією. Головною метою Палати є підтримка економічного розвитку Румунії та Болгарії шляхом розширення співпраці між місцевими компаніями, організаціями та муніципалітетами по обидва боки Дунаю, а також з партнерами з інших країн ЄС. До складу команди БРТПП входять фахівці різних галузей: економісти, фахівці в галузі туризму, культурна спадщина, маркетинг, управління проектами тощо.

23

Клуб «Відкрите суспільство» - Русе

Русе, вул. Пирот 3
0887147632
www.oscrousse.org

Даниела Янева - голова правління

Клуб «Відкрите суспільство» - Русе, є асоціацією, зареєстрованою в 1995 році. Клуб має професійно-технічний навчальний центр, ліцензований НАПОО.
Експерти Клубу «Відкрите суспільство» - Русе мають підтверджені навички в розробці досліджень та аналізів на різні теми, оцінці потреб, стратегіях місцевого розвитку, міжсекторальному партнерстві, проведенні інформаційних кампаній, роботі зі ЗМІ, сприянні транскордонному співробітництву.
Робота з соціально незахищеними групами є фокусом діяльності організації.

24

Асоціація регіонального розвитку Русенської області.
Громадська організація суспільного блага

7004 – Русе, вул. Студентска  8, Корпус 2 Університету Русе, аудиторія 2.308
Муніципалітети області Русе, деякі муніципалітети в областях Разград і Силістра
Тел. 00359 887 665 007; 00359 82 888 357
Е-mail: nnaydenov@uni-ruse.bg            nik_naydenov@abv.bg
nvenelinova@uni-ruse.bg                 

Проф. Микола Найденов – голова правління
Д-р Наталія Венелінова – член правління

Заснований у 2002 році. На даний момент складається з двох груп осіб:
1. три юридичні особи (Русенський університет "Ангел Канчев", Муніципалітет Ценово та Муніципалітет Борово з Русенської області)
2. п'ять фізичних осіб - експертів та спеціалістів з регіонального розвитку
Цільові групи: муніципальні адміністрації та місцеві ініціативні групи (МІГ) у муніципалітетах
Сфера діяльності – послуги з розробки стратегічних документів для розвитку муніципалітетів та МІГ– інтегровані плани розвитку, середньострокові оцінки, стратегії МІГ, проекти фермерів.

25

Асоціація Єврорегіон Данубіус Русе-Гюргево, ГО

7000 Русе, пл.Свободи, №6, пов.6, кiм.610 Русенська область і район Гюргево
+359 887 140 558,
e-mail: euroregiun_danubius@abv.bg
www.ruse.egov.bg / лінк /

Лілія Ганчева, виконавчий директор

2002 рік Організація болгаро-румунська, керується виконавчим директором, радою директорів, головою (на ротаційній основі – губернатор району та голова районної ради Джурджу); команди - співробітники обласної адміністрації Русе та районної ради Гюргево, наші члени - муніципалітети, культурні установи, громадські організації; основна діяльність транскордонне співробітництво в усіх сферах діяльності та на всіх рівнях; ми можемо надати допомогу вразливим групам населення та біженцям з України через наші хороші контакти зі структурами Червоного Хреста та адміністративними органами в Русе та Гюргево, прикордонною поліцією, митницею;

26

Європейський центр медіації та арбітражу

Русе, бул. Фердинанд № 3А
Північний Центральний
0876605158
ecmbg@abv.bg
https://ecmbg.alle.bg/

Елена Славова - керівник

Організація заснована в 2009 році.
Команда: медіатори та тренери.
Сфера діяльності: Позасудове вирішення конфліктів
Послуги: медіація
Цільові групи: сторони конфліктів - сімейні та комерційні

 

ГО «МІСІЯ КОНСТРУКЦІЯ» громадського благоустрою

Вероника Пламенова Гечева – член
+359 883 599 291
missionconstruction01@gmail.com
https://www.facebook.com/missionconstruction01

Борислав Иванов Българинов - голова

Місія організації полягає у налагодженні зв’язків та сприянні взаємодії між державними та місцевими інституціями, громадськими організаціями, бізнесом та місцевими громадами з метою формування політики та розробки інструментів для покращення стану критичних сфер суспільного життя – освіти, культури, соціальної інтеграції, туризму, зв’язку транспортної інфраструктури, молоді та підприємництва, сталої економіки.
Колектив організації складається з молоді. Набутий життєвий досвід учасників асоціації у поєднанні з якісною освітою кожного з нас, успішним розвитком та професійною реалізацією дають можливість для ефективного та змістовного спілкування. Те, що за ці роки ми знайшли реалізацію в різних структурах, ми брали участь у громадському житті на місцевому та загальнодержавному рівнях, є однією з наших сильних переваг. Наявність цього ресурсу та правильне управління ним дозволяє швидко, диференційовано та вчасно досягати результатів, яких досі не було. Асоціація розвиває широкий спектр діяльності та ініціатив на підтримку місцевих громад, адже важливою фокус-групою для нас є діти. Для осіб з уразливих груп населення та біженців з України ми готові надати будь-яку підтримку, в тому числі:
- подолання негативних емоцій і стресу;
- Загальна гарантія прав дитини на освіту, безпеку, безпеку, спорт, культуру, любов і спадкоємність;
- Включення до місцевих громад;
- Розширення пізнавального кругозору, створення дружніх стосунків;
- Надання юридичної підтримки;
- Підтримка процесу інтеграції в суспільне життя Болгарії - пошук житла, роботи, створення громад;
- володіння болгарською мовою;
- Обмін досвідом і хорошими практиками тощо.

27

Асоціація «Друзі музею» - Русе

700 Русе, пл. „Батенберг“ 3,
Сфера діяльності: діє на території Русенської області
http://www.museumfriendsbg.org
тел: 082/825 002

Іскрена Неделчева Димитрова, голова

Асоціація «Друзі Музею» - Русе є громадською організацією, заснованою в 2009 р. рішенням 19 від 23.02.2009 р. Окружного суду Русе згідно з ф.д.3/2009. Колектив складається з семи осіб, які постійно пов'язані з культурним життям Русе.
Протягом своєї багаторічної діяльності асоціація активно сприяє утвердженню та популяризації діяльності музею, сприяючи представленню, вивченню, розповсюдженню та збереженню різноманітних форм спадщини. Дотримуючись послідовної політики інституту культури щодо збільшення потоку відвідувачів, асоціація працює в напрямку розширення кола музейної аудиторії, шляхом прямої та/або опосередкованої (в тому числі фінансової) допомоги.
З моменту свого створення і до сьогодні організація ініціює, впроваджує та успішно просуває різноманітні ініціативи (деякі з яких набули сталого характеру), спрямовані на пізнання та засвоєння музейних просторів потенційною аудиторією. Проведені заходи впізнавані та цілеспрямовано затребувані мешканцями міста. Успішна практика проведення семінарів, майстер-класів, веселих ігор та заходів для дітей та їхніх сімей, цілеспрямована підтримка в реалізації конференцій та проектів у галузі археології, етнології, історії та мистецтва породжують нові та розширюють сферу вже існуючих партнерських відносин між асоціацією та установами та організаціями регіонального, національного та міжнародного рівнів.

28

Асоціація «Батьки дітей і дорослих з розладом аутистичного спектра» - Русе

М. Русе, вул. "Цар Асен", 26, буд. «Съединение», вх. А, пов.10
Тел: 0885365932
e-mail: srdvautizam@gmail.com
Facebook:
https://www.facebook.com/sdrujenieroditelinadecaivuzrastnisautizumruse

Кристина Борисова - голова

Асоціація створена у 2021 році.
Асоціація «Батьки дітей та дорослих з розладом аутистичного спектра – Русе» має свою місію, яка полягає в тому, щоб інформувати громадськість про особливості у сфері людей з розладом аутистичного спектра та сприяти інтеграції дітей і дорослих у реальне життя. Члени Асоціації - батьки дітей з розладом аутистичного спектра, об'єднані навколо ідеї допомогти своїм сім'ям та іншим людям, які проходять через подібні випробування, обмінюючись досвідом і знаннями, забезпечуючи необхідне освітнє та соціальне середовище в місті Русе.


Проект ACF 935 „Обединени сили за развитие на общността“ на Клуб „Отворено общество“ – Русе с финансовата подкрепа на Исландия, Лихтенщайн и Норвегия по Фонд Активни граждани България в рамките на Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство.